Profesjonalne

usługi prawne

Telefon

kom. 607 385 648

adwokat-tarnobrzeg-kancelaria-adwokacka-adwokat-tarnobrzeg-miroslaw-kopec

Jestem doktorem nauk prawnych i wykonuję zawód adwokata. Kancelaria którą prowadzę świadczy usługi od 2013 roku. Profesję swoją wykonuję w indywidualnej kancelarii adwokackiej, która swoją siedzibę ma w Tarnobrzegu oraz filię w Majdanie Królewskim. Zakres świadczonych przeze mnie usług obejmuje sprawy sądowe i pozasądowe zarówno osób fizycznych, jak i obsługę prawną przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta oraz osobisty udział adwokata w prowadzeniu powierzonej sprawy.

Świadczona pomoc to nie tylko profesjonalne udzielanie porad prawnych, ale także sporządzanie opinii prawnych i zawodowa reprezentacja klienta przed sądami powszechnymi, a także organami Policji czy Prokuratury. Prowadzona przez mnie Kancelaria zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo prawne, a także dyskrecję. Służę pomocą na każdym etapie pojawienia się problemu prawnego: od przygotowania umowy, pozwu, kontraktu czy specjalistycznej ekspertyzy prawnej poprzez negocjacje, aż do rozpoczęcia i pełnego przeprowadzenia postępowania przed Sądem. Mój klient na bieżąco jest informowany o wszystkich istotnych kwestiach dotyczących sprawy oraz o jej postępach, ma ciągły dostęp do wszystkich dokumentów zebranych w sprawie.  Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą świadczonych przeze mnie usług.

Działam na ryku usług prawniczych od 2013 r.  W latach 2009 – 2013 odbyłem aplikacje adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, którą zakończyłem egzaminem adwokackim. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Studia te z powodzeniem zakończyłem w 2009 roku. W tym samym roku rozpocząłem studia doktoranckie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie, które zakończyłem w 2014 roku uzyskanym przeze mnie tytułem doktora nauk prawnych. Oprócz wykonywanego przeze mnie zawodu adwokata jestem zatrudniony także jako asystent w Katedrze Prawa Karnego i Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Nauk o Społeczeństwie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne z zakresu prawa karnego. O zdobytej przeze mnie wiedzy nie świadczą jedynie tytuły naukowe, ale także liczne wystąpienia na konferencjach czy publikacje obejmujące swoim zakresem różne dziedziny prawa.

Zainteresowania: prawo karne (materialne i procesowe), prawo handlowe, prawo wekslowe.